Zápis pro děti s ukrajinským občanstvím přicházející do ČR v souvislosti s ozbrojeným konfliktem se koná 14. června 2022.

Bližší informace naleznete v položce ,,Pro rodiče" - ,,Zápis do MŠ".

-------

14 червня 2022 року відбудеться зарахування дітей з громадянством України, які прибули до Чехії у зв’язку зі збройним конфліктом. Більш детальну інформацію можна знайти в пункті «Для батьків» – «Зарахування до садочка».

E-podatelna

Doručení datové zprávy osobně nebo pozemní poštou na podatelnu: Mateřská škola Louňovice

Prostřednictvím níže uvedené korespondenční adresy můžete zaslat nebo osobně doručit na Mateřská škola Louňovice datovou zprávu. Při zasílání datové zprávy prosím uveďte své jméno, příjmení, doručovací adresu. V případě, že jednáte za subjekt, připojte prosím IČ a název subjektu.

• Místo podání datové zprávy: Mateřská škola Louňovice, Na Hořičkách 163, 251 62 Louňovice
  • Časová možnost podání:
    • Pozemní poštou: kdykoliv
    • Osobně: v úřední dny podatelny
  • Potvrzení přijetí:
    • Pozemní poštou: Převzetí se nepotvrzuje
    • Osobně: v den převzetí datové zprávy
    • Úřední dny podatelny:
      pondělí 9:00 - 10:00