Zápis pro děti s ukrajinským občanstvím přicházející do ČR v souvislosti s ozbrojeným konfliktem se koná 14. června 2022.

Bližší informace naleznete v položce ,,Pro rodiče" - ,,Zápis do MŠ".

-------

14 червня 2022 року відбудеться зарахування дітей з громадянством України, які прибули до Чехії у зв’язку зі збройним конфліктом. Більш детальну інформацію можна знайти в пункті «Для батьків» – «Зарахування до садочка».

Pohádkové broučkování aneb broučci z Louňovic 2018

Cílem projektu bylo rozvíjet úctu a kladný postoj dětí k životu ve všech jeho formách, vytvářet elementární povědomí o světě a jeho dění - seznamovat děti se životem hmyzu. Se zájmem sledovaly osudy hrdinů z knihy ,,Ferda mravenec",  pozorovaly hmyz na zahradě i v lese s pomocí lupy a mikroskopu, prohlížely si atlas hmyzu, pracovaly s programem na PC KidsMart.

Celý projekt vyvrcholil karnevalem broučků, interaktivním koncertem ,,Veselé bzučení s bubny" a nočním spaním ve školce s pohádkovým programem ,,Broučci z Louňovic".

Datum vložení: 25. 6. 2018 18:40
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2022 18:45