NOC S ANDERSENEM 2019

Tentokrát jsme pro děti připravili program se známými pohádkovými postavičkami - Křemílkem a Vochomůrkou.

Tentokrát jsme pro děti připravili program se známými pohádkovými postavičkami -          Křemílkem  a  Vochomůrkou. Některé  příběhy  z  knihy ,,Pohádky  z  pařezové chaloupky" se staly základem při přípravě úkolů. Překvapením hned na začátku této akce byla hraná pohádka ,,O Křemílkovi, Vochomůrkovi a malé víle", kterou jsme  dětem zahráli my, dospěláci. V průběhu podvečera  děti  zdolávaly bludiště s velkými dračími tlapami na nohou, hrály maličké víle, zdobly kalhoty stejné jaké ušila vosa, sely semínko, stavěly pařezovou chaloupku... V závěru hry musely zdolat trasu podle     podle světýlek na školní zahradě. I když už byla tma, všechny děti se tohoto úkolu nadšeně a statečně zúčastnily a splnily jej stejně jako ty předešlé.

Datum vložení: 1. 4. 2019 19:11
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2024 21:26