Zápis pro děti s ukrajinským občanstvím přicházející do ČR v souvislosti s ozbrojeným konfliktem se koná 14. června 2022.

Bližší informace naleznete v položce ,,Pro rodiče" - ,,Zápis do MŠ".

-------

14 червня 2022 року відбудеться зарахування дітей з громадянством України, які прибули до Чехії у зв’язку зі збройним конфліктом. Більш детальну інформацію можна знайти в пункті «Для батьків» – «Зарахування до садочка».

E-podatelna

Formulář pro zaslání datové zprávy na elektronickou podatelnu: Mateřská škola Louňovice

Prostřednictvím níže zobrazeného formuláře můžete zaslat na Mateřská škola Louňovice datovou zprávu bez přílohy a elektronického podpisu. Tento formulář je určen pro ty, kdo nevlastní elektronický podpis založený na kvalifikovaném certifikátu, který vydal akreditovaný poskytovatel certifikačních služeb. Konkrétní právní předpisy stanoví, zda je nutné podání bez zaručeného elektronického podpisu doplnit do 5 dnů ústním podáním do protokolu nebo písemným podáním v listinné podobě nebo podáním v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem nebo označeným elektronickou značkou.

• Časová možnost podání: kdykoliv
  • Potvrzení přijetí: následující úřední den podatelny
  • Úřední dny podatelny:
    pondělí 9:00 - 10:00

Kontaktní formulář slouží k zaslání Vašeho dotazu či žádosti.

Vyplňte v případě, když podání zprávy je podmíněno věkem, např. Poskytnutí informace podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.
Kontaktní adresa*
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik dní má týden

Poznámka:
1)* Stačí vyplnit pouze jeden z uvedených kontaktů